Anasayfa
22 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

20 yıldır sevgilisi olarak tanıdığı Hıncal Uluç'un cenazesine katılmayan Ece Gürsel'den duygusal paylaşım.

20 yıldır sevgilisi olarak tanıdığı Hıncal Uluç'un cenazesine katılmayan Ece Gürsel'den duygusal paylaşım.

Adı 20 yıldır aşk dedikoduları konuşulan Hıncal Uluç'un cenazesine manken Ece Gürsel katılamadı. Gürsel, sosyal medya hesabından yaptığı duygu yüklü paylaşımda, "Bir daha dünyaya gelsem sevgilin olarak anılır. Aynı haberlere imza atardım. Adımın seninle anılmasından hep gurur duydum. Benim hakkım helaldir.” dedi.

Türkiye'nin duayen gazetecilerinden Hıncal Uluç, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede 83 yaşında hayatını kaybetti. Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedilen Uluç, son yolculuğunda spor, sanat ve siyaset severleri yalnız bırakmadı. Törene katılamayan Ece Gürsel, Hıncal Uluç'un 20 yıllık erkek arkadaşından duygusal paylaşımlar yaptı.


"HAYATIMIN EN ZOR SÖZLERİ"
Instagram hesabından Hıncal Uluç'la çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayan Gürsel, paylaşıma şu notu düştü: "Yine hayatımın en zor satırları… Ne yazılır, nasıl yazılır… 20 yıllık dostluk, bir çırpıda nasıl kaleme alınır? Oysa edebiyatımdı ilk seni etkileyen. '20 yaşında genç bir kız nasıl bu kadar güçlü bir kaleme sahip olur' yazmıştın hakkımda. Modelliğimden değil de, sadece eğitimimden ve yazılarımdan bahsetmiştin o zamanlar. Nedenini ise kimse anlamamıştı. Biz anlamıştık ama, son nefesine kadar sürecek olan dostluğumuzun, sonsuzluğunu. Yaz dedin bana hep. Bırak modellikmiş, vs… Bırak hepsini, sadece yaz… Kitaplarını çıkar."
"SENİN 'SEVGİLİM' DEMENLE ÜNE KAVUŞTUM"
Oysa, Türkiye güzeli seçileli 3 yıl ve Best model seçileli ise sadece 6 ay olmuştu tanıştığımızda. Seni hiç dinlemedim. Bırakmayı da tercih etmedim. İlk tanıştığımızda demiştin ki, öyle bir PR çalışması yapacağız ki, tüm kameralar sana dönecek. Umurumda değildi ki… Sadece işimi yapmaktı amacım. Ama evet, döndü… "Sweetheart" dedin bana… Ve 5 yıllık modellik kariyerim, unvanlarımla beraber, senin sayende tam bir üne kavuştu. Evet, tüm Türkiye beni, onun sayesinde tanıdı…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yazın Serinleten Doğal Şeftali Suyu Nasıl Yapılır? Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı İsmail Saymaz Diyanet'e sordu: Bu hutbeyi Deli Kadir mi yazdı? Yaşa Göre Obezite Sınırı