Anasayfa
13 Nisan 2021 ( 3 izlenme )
Reklamlar

A Haber programcısı bile dayanamadı, Fahrettin Koca'ya böyle patladı!

Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak'ın abisinin kanalı A Haber programcılarından Cemil Barlas, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Bilim Kurulu üyeleri hakkında dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Bakan Koca'nın salgında yaşanan vaka artışlarında 84 milyonun sorumlu olduğuna yönelik açıklamasına tepki gösteren Barlas, Twitter'dan şu ifadeleri kullandı:

"Sağlık Bakanı 'bu işte 84 milyon hepimiz sorumluyuz" demiş... Ben sorumlu değilim.. Hasta olanlar da sorumlu değil.. Asıl sorumlu, işlevsiz hatta zararlı tedbir önerileri yapan Bilim Kurulu'dur..."

 

Öte yandan Barlas korona virüs salgın konusunda "Belki bir gün en iyi aşının safları sık tutmak, sarılmak, tokalaşmak ve hatta öpüşmek olduğu ortaya çıkar" diye de paylaşımda bulundu.  

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AK Parti'den Ekrem İmamoğlu'na 'stadyum' tepkisi: Çekin elinizi Cmylmz 'Bastı Şamarı Sarıkaya Şaşkın' Yılmaz Özdil sayıları tek tek verdi: Geçen yılın raporlarında bir tane bile 'bulaşıcı hastalık' ibaresi yok! Sedat Peker'in yurt dışına kaçma nedeni ortaya çıktı!