Anasayfa
23 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Aydın büyükşehir belediye başkanından Kürşat Engin Özcan'ın AK Parti'ye katılmasına tepkisi: Hakkımı helal etmiyorum.

Aydın büyükşehir belediye başkanından Kürşat Engin Özcan'ın AK Parti'ye katılmasına tepkisi: Hakkımı helal etmiyorum.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti'ye İYİ Parti saflarından katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Özcan'ın rozetini taktı. Özcan'ın AK Parti'ye geçişi ise CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'ndan geldi. Belediye meclisi toplantısında konuşan Çerçioğlu, "Halkın oyu Cumhur'a değil Millet ittifakınaydı. Hakkımı helal etmiyorum" dedi.

Nazilli'de 2019 seçimlerinde İYİ Parti'den aday olan Kürşat Engin Özcan, seçimleri kazanmasının ardından ilçenin yeni belediye başkanı olarak göreve başladı. Yaklaşık 3 yıldır görev yapan Özcan bugün AKP'ye katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kürşat Engin Özcan'ın rozetini taktı.

ÖZCAN: BURADA OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM
Ödül töreninin ardından kürsüye çıkan Kürşat Engin Özcan, “Sayın Bakanlar ve Milletvekilleri. Bugün burada olduğum için çok mutluyum ama büyük Türk milletimize Düzce depreminden sonra başarılar diliyorum.” dedi.
CHP'Lİ ÇERÇİOĞLU: HAKKIMI HELAL ETMİYORUM
Özcan'ın AK Parti'ye katılmasına Millet İttifakı cephesinden tepkiler de gecikmedi. Özcan'ı eleştiren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Özlem Çerçioğlu belediye meclisinde, "Halkın oyu Cumhur'a değil Millet ittifakınaydı. Hakkımı helal etmiyorum" ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evde Bıçak bir dakikada Jiletten daha keskin nasıl bilenir AKP'li trol Tuğrul Selmanoğlu pişman olduğunu açıkladı! Seçim barajı değişiyor Fatih Altaylı, adaşının emeklilik kararını yazdı: Portakal bırakmadı, kaçtı