Anasayfa
22 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Bahçeli, Erdoğan'ın "6'lı masayı terk et" dediği İYİ Parti'yi hedef aldı: HDP'den ne farkı var?

Bahçeli, Erdoğan'ın "6'lı masayı terk et" dediği İYİ Parti'yi hedef aldı: HDP'den ne farkı var?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İYİ Parti'ye "6 kişilik masayı terk edin" çağrısı Ankara'da ortalığı sallarken, Cumhur ortağından dikkat çekici bir yanıt geldi. MHP lideri Bahçeli, partisinin meclis grup toplantısında CHP ve İYİ Parti'yi kastederek, "Sorarım sizlere, bu iki partinin HDP'den ne farkı vardır? Bir CHP'li çıkıp teröristin PKK üyeliği muamma diyebiliyor. Bir İP'li çıkıp 'Ne delil var?' diye sorabiliyor" ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi (Mhp) lideri Devlet Bahçeli, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki haftalık grup toplantısında gündemi değerlendirdi.

ERDOĞAN'IN ÇAĞRIDA BULUNDUĞU İYİ PARTİ'Yİ HEDEF ALDI
MHP Genel Başkanı Bahçeli, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "6 kişilik masayı terk edin" çağrısında bulunan İYİ Parti için dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

"ZİLLET İTTİFAKI'NIN TERÖRİSTLERE AVUKATLIK YAPMASI UTANÇ VERİCİ"
Konuşmasında CHP ve İYİ Parti'yi hedef alan Bahçeli, "Sorarım sizlere, bu iki partinin HDP'den ne farkı vardır? Bir CHP'li çıkıp teröristin PKK üyeliği muamma diyebiliyor. Bir İP'li çıkıp 'Ne delil var?' diye sorabiliyor. Bir başka ucube, İstiklal saldırısını hükümetin düzenlediğini iddia edebiliyor. Zillet İttifakı'nın teröristlere avukatlık yapması utanç verici bir alçalmadır" dedi.

"BAKAN SOYLU'YA SALDIRMALARI MİLLİ ONUR YOKLUĞUNUN İŞARETİ"
Muhalefetin Bakan Soylu ile ilgili açıklamalarına da sert tepki gösteren Bahçeli, "Muazzam işler yapan İçişleri Bakanımıza saldırmaları milli onur yokluğunun apaçık işaretidir. İçişleri Bakanımıza alçak diyen, surda gedik açmak için çırpınan, PKK/YPG adına saldıran terörist sevicilerin topu aşağıların aşağısıdır, alçaktır. Buradan teröristlere ve destekçilerine açık açık sesleniyorum: Bir gün hepinizi müstahak olduğunuz sonuçlarla yüzleştireceğiz. Taviz yoktur, teslimiyet yoktur, geri dönmek yoktur. Hakkımızı, hukukumuzu çiğnetmek asla söz konusu olmayacaktır. Pençe Kılıç Harekatı teröristlerin kafalarına demir yumruk gibi inmiştir. Teröristlerin mağaraları, sığınakları, inleri imha edilmiştir" ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evde Bıçak bir dakikada Jiletten daha keskin nasıl bilenir AKP'li trol Tuğrul Selmanoğlu pişman olduğunu açıkladı! Seçim barajı değişiyor Fatih Altaylı, adaşının emeklilik kararını yazdı: Portakal bırakmadı, kaçtı