Anasayfa
25 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Biri bu katliamı durdursun! Kürekle vurup öldürdükten sonra iple bağlayarak sürüklediler.

Biri bu katliamı durdursun! Kürekle vurup öldürdükten sonra iple bağlayarak sürüklediler.

Konya'da bir polis memurunun köpekleri kürekle döverek tek tek öldürdüğü görüntüler sosyal medyada infial yarattı. Konuyla ilgili Konya Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtilerek, "Bu konularda kurumsal hassasiyetimiz en üst düzeydedir. Sorun detaylı bir şekilde değerlendirilerek sorumluları hakkında yasal işlem ve suç duyurusunda bulunulacaktır." dedi.
Konya İl Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bir köpeği kürekle vurarak öldürdüğü iddia edilen görüntüler sosyal medyada tepkiye yol açtı. Görüntülerle ilgili Konya Belediyesi'nden bir açıklama geldi.

SORUŞTURMA BAŞLADI
Konya Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, hayvan rehabilitasyon merkezinde görevli bir kişinin elindeki kürekle bir köpeği darp ederek ölümüne neden olduğu iddia edilen görüntülerle ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Görevden alınan Ziya Selçuk'un bir skandalı daha ortaya çıktı! Erkin Koray da hayatını kaybettiği Toronto'da toprağa verildi Küçükçekmece'de E-5'te aracın önünü keserek hamile kadına dehşet yaşattı Belediye başkanları artık akrabalarını işe alamayacak