Anasayfa
23 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Damadın düğünde yaptığı itiraf hem gelini hem de davetlileri utandırdı.

Damadın düğünde yaptığı itiraf hem gelini hem de davetlileri utandırdı.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir düğün sırasında Ian Young adlı damat, gelinle tanışma hikayelerini paylaştı. Damadın "İlk günden ilişkiye girdik" gibi ifadeler kullanması hem gelini hem de salondaki misafirleri utandırdı. Söz konusu video, paylaşıldıktan sonra 2 milyon kez görüntülendi.

Ian Young ve Katie isimli çift, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki nikah töreninde dünyaevine girdi. Düğün töreninde Amerika Birleşik Devletleri'nde gelenek haline gelen düğün konuşması yapıldı. Ancak mikrofonu eline alan damadın sözleri hem gelini hem de davetlileri utandırdı.

KARŞILAŞMA HİKAYELERİNİ ANLATTI
Ian Young isimli damat, Katie ile nasıl tanıştıklarının hikayesini paylaştı. Ian Young, ilk kez bir spor kulübünde tanıştıklarını ve tanıştıkları andan itibaren birbirlerinden etkilendiklerini ve olayın çok hızlı geliştiğini söyledi.
İTİRAFI GELİNİ UTANDIRDI
Konuşmasına devam eden damat, tanıştıkları ilk günün akşamında yaşananları anlattı. Damat, Katie ile birbirlerine karşı çok sıcak oldukları için ilişkiye girdiklerini açıklayarak hem gelinin hem de misafirlerin başlarını eğmesine neden oldu.