Anasayfa
23 Kasım 2022 ( 1 izlenme )
Reklamlar

Dünyanın en zehirli yılanı çocuk odasına sızdı, içeri giren görevliler manzarayı görünce yıkıldı

Dünyanın en zehirli yılanı çocuk odasına sızdı, içeri giren görevliler manzarayı görünce yıkıldı

Dünyanın en zehirli yılanı olarak bilinen ve öncelikle Avustralya'da görülen doğu kahverengi yılanı, Queensland, Bowen'daki Beach çocuk yuvasında Kidz'e sızdı. İhbar üzerine olay yerine giden yetkililer, yılanı bir çocuğun üzerinde bulduğu için yıkıldı. birçok yerinden ısırılan çocuk, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.
Bugün Avustralya'da korkunç bir şey oldu. Dünyanın en zehirli yılanı olarak bilinen doğu kahverengi yılanı, Queensland'in kuzeyindeki Bowen'daki Sahilde Kidz adlı bir fidanlığı istila etti. Bir süre ortalıkta dolaşan yılan, küçük bir çocuğu elinin iki yanından ısırdı.

ÇOCUĞUN ÜZERİNDE BULUNDU
Haber verilen yaban hayatı görevlileri ve polis ekipleri, talihsiz çocuğun üzerinde doğu kahverengi yılanını sürünürken buldu. Yılan ekipler tarafından kontrol altına alınırken, çocuk hastaneye kaldırıldı.

HAYAT MÜCADELESİ VERİYOR
Kısa süre sonra yılanın ısırdığı çocukla ilgili ilk bilgiler geldi. Buna göre çocuğun ölümüne mücadele ettiği ortaya çıkarken, durumunun ağır olduğu ve yoğun bakımda olduğu bildirildi. Doğu kahverengi yılanlarının 2,5 metre uzunluğa ulaşabildiği biliniyor ve çocuğun üzerindeki yılanın boyu 40 santimetre olarak ölçüldü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AB, doğal gaz ve nükleeri 'sürdürülebilir' sınıfına alıyor Rus milletvekili Andrey Gurulyov, Kaliningrad'da NATO ile savaş çıkarsa ilk saldıracakları yerin Londra olacağını belirtti. AKP'nin İstanbul planı belli oldu Master Chef Yarışmasına Veda Ede