Anasayfa
08 Eylül 2022 ( 12 izlenme )
Reklamlar

Görüntüler Türkiye'de kaydedildi! Yarı çıplak şekilde evine su isteyen kadın, kuryeye kapıda böyle karşıladı.

Görüntüler Türkiye'de kaydedildi! Yarı çıplak şekilde evine su isteyen kadın, kuryeye kapıda böyle karşıladı.

Türkiye'de çekilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki topladı. Söz konusu resimlerde yarı çıplak bir kadın, suyunu getiren kuryeye kapıyı açarken görülüyor.
Türkiye'de geçtiğimiz aylarda cadde ortasında çekilen cinsel ilişki fotoğraflarının ardından skandal bir görüntü daha da dikkat çekti.

VİDEO GÜNDEM OLDU
Sokakta çırılçıplak dolaşan cinsel ilişki görüntüleri ya da insan görüntüleri dışında bu sefer bambaşka bir olay yaşandı. Eve siparişleri getiren kurye için kapıyı yarı çıplak açan kadının videosu büyük tepkiye yol açtı.
ÜSTSÜZ ŞEKİLDE AÇTI
Evine su isteyen kadın üstsüz ve iç çamaşırlarıyla kapıyı açtı. Bu fotoğrafları çeken kadının bu hareketi neden yaptığı anlaşılamadı. Bu görüntüler defalarca sosyal medyada gündem oldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Programına FETÖ yanlısı Hakan Şükür'ü davet eden Oğuzhan Uğur, paylaşımını sildi. Kuzey Kore, Rusya ile savunma işbirliğini daha da genişletmek istiyor Erdoğan'ın açıklamasının ardından Saadet Partili isim erken seçim tarihi verdi Flaş... Ekonomist Selçuk Geçer dolarda sessizce başlayan yeni operasyonu açıkladı