Anasayfa
24 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Hadise ile mesajları ortaya çıkan Reza Zarrab'dan Acun Ilıcalı'ya hakaret: Kalıbına tüküreyim

Hadise ile mesajları ortaya çıkan Reza Zarrab'dan Acun Ilıcalı'ya hakaret: Kalıbına tüküreyim

Hadise ve Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'ın mesajları magazin gündemine bomba gibi düştü. Canlı yayında Zarrab'ın Acun Ilıcalı için "Acun'un kalıbına tüküreyim" dediği görüldü, Hadise ise "Sorma" diyerek yanıt verdi.

Söylemezsem sunucularından Seren Serengil, Hadise'nin o dönemde Ebru Gündeş ile evli olan Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığını iddia etti. Magazin gündemine oturan konuyla ilgili belgelerinin olduğunu söyleyen Serengil, dün canlı yayında ikilinin mesajlarını aktardı. Acun Ilıcalı Zarrab ve Hadise arasındaki mesajlardaki detaylar dikkatlerden kaçmadı.

HADİSE'NİN PROGRAMI DEĞİŞTİ
Reza Zarrab'a aşkını yasaklamakla suçlandığı dönemde O Ses Türkiye'nin kadrosunda yer alan Hadise, Exxen'de yayınlanan TV8 dizisindeki rolüyle O Ses Rap'e transfer oldu. Ebru Gündeş ile yakın arkadaş olan Acun Ilıcalı'nın, iddiaya göre yasak aşk sonrası Hadise için böyle bir karar aldığı söyleniyor.
REZA ZARRAB: ACUN'UN KALIBINA TÜKÜREYİM
Ebru Gündeş boşanma davası açmaya çalışırken habere yasak getirmeye çalışan ikilinin haberinde Acun Ilıcalı'nın detayları gündeme geldi. Haberde Reza Zarrab'ın "Acun'un kalıbına tüküreyim" yazdığı Hadise'nin patronu Ilıcalı'yı savunmak yerine "sorma" yanıtını verdiği iddia edildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. Mehmet Öz'den ürküten açıklama: Koronavirüsten kaçış yok, hepimiz yakalanacağız Damat Bey'in Kanal İstanbul Arazisi Ortaya Çıktı! MALESEF KAYBETTIK GAZ ŞİKAYETİYLE DOKTORA GİTTİ