Anasayfa
24 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Hamile karısını, telefonunda aradığı kelimenin hesabını vermesini isteyen eşini çocuklarının gözü önünde öldüresiye dövdü.

Hamile karısını, telefonunda aradığı kelimenin hesabını vermesini isteyen eşini çocuklarının gözü önünde öldüresiye dövdü.

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde 4 aylık hamile olan 18 yaşındaki Aslınur Ö. ile 3 yıldır evli olduğu eşi Görkem Ö. Kendisiyle tartıştığı sırada "babalık testi " şeklinde telefonundan aradığını gördü. Tartışma sonucunda Görkem Ö. 2 yaşındaki küçük çocuğunun gözü önünde karısını yumrukladı. Kanlar içinde yere düşen kadın hastaneye kaldırıldı.

Üsküdar'da 2 yaşında çocuğu bulunan ve kendisi de 4 aylık hamile olan 18 yaşındaki Aslınur Ö. ile 3 yıldır evli olduğu eşi Görkem Ö. Ailesiyle ciddi bir anlaşmazlık yüzünden tartıştıktan sonra Pendik'ten Üsküdar'a ailesinin yanına gitti. Birkaç gün sonra Görkem Ö. Aslınur O. pişman olduğunu söyledi. Aslınur Ö'yle barışmak için akrabasının evine gitti.

"BABALIK TESTİ FİYATI" ARAMASI YAPMIŞ
İkili burada yaptıkları konuşması sırasında Aslınur Ö. eşinin telefonunu alarak internet tarayıcısındaki arama geçmişine baktı. Arama geçmişinde 'babalık testi fiyatı' yazısını gören ve kocasının, çocuğun babası olduğu konusunda şüpheleri olduğunu anlayan Aslınur Ö. kocası Görkem Ö. ile tartışmaya başladı.

2 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN ÖNÜNDE DARBETTİ
Kısa sürede büyüyen tartışma yumruklu kavgaya dönüştü. Görkem Ö. 4 aylık hamile eşini 2 yaşındaki küçük çocuğunun gözü önünde yumruklarla darp etti. Kanlar içine yere yığılan Aslınur Ö.'yü ailesi hastaneye kaldırdı. Hastaneden darp raporu alan Aslınur Ö., "Ölmek istemiyorum" diyerek yetkililerden yardım istedi.
"TELEFON KISKANÇLIĞI KONUSU OLDU BİRAZCIK"
Konu hakkında konuşan Aslınur Ö., "Yaklaşık 3 yıldır evliyiz. 2 yaşında 1 tane oğlumuz var. 3 yıldır şiddetli geçimsizliğimiz vardı. Daha sonralarından sürekli ayrıldık ve barıştık. Bundan 4 ay önce ben onun ailesinin yanında Pendik'te 1 ay boyunca kalmaya başladım. Yine aynı şiddetli geçimsizliğimiz oldu. Orada da birlikte kalamadık. Daha sonra beni annemin evine bıraktı gitti. Bundan 10 gün önce tekrar annemin evine geldi. Benimle barışmak istediğini, çocuklarına sahip çıkmak istediğini söyledi. 2 gün önce akşam sularında yengemin evine geldi. Telefon kıskançlığı konusu oldu birazcık. Telefonunu istedim, onun telefonunda Google arama kayıtlarına girdiğimde babalık testi fiyatları aramalarını gördüm. 'Bunların hesabını ver, ne bunlar' dedim. O da üste çıkmak için bana vurdu" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Kurum: 2023 yılı için market poşet fiyatını 25 kuruş olarak belirledik, zam yapmayacağız Yeni açıklama bu sabah geldi Demet Özdemir'in Annesi Kimdir? Milyonlarca sürücüyü ilgilendiren haber... Bu belge yoksa araç kullanmak yasak!