Anasayfa
03 Mart 2019 ( 3 izlenme )
Reklamlar

İmamoğlu’ndan “Erdoğan karşısında işiniz zor” diyen yurttaşa yanıt


Eyüpsultan’daki seçim çalışmaları sırasında bir yurttaşın “Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimlere 2 gün kala miting yaparak kazandı. İşiniz zor, kiminle yarıştığınızı bilmiyorsunuz” sözleri üzerine Ekrem İmamoğlu,“Ben hizmetime bakıyorum. Keşke herkes işine baksa”dedi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, dün Eyüpsultan’daki yurttaşlar bir araya geldi. Cumhuriyet’ten İlayda Kaya’nın aktardığı habere göre İmamoğlu ilk olarak STK, Dernek, spor klüpleri, muhtarlar, kanaat önderleriyle buluştu. Burada konuşan imamoğlu, “Kafalar biraz karışık. Çünkü hiç tahmin etmedikleri ve görmedikleri bir sistemle, süreçle karşı karşıyalar. Bir kere sadece İstanbulluyu anlatan, konuşan ve başka bir muhatap görmeyen bir belediye başkan adayı var. Her gün bir polemik ve kavganın muhatabı olacak ve kendine alan yaratıp prim kazanacak ve bu süreçle başarıyı hedefleyecek. Çünkü Türkiye’nin alışılmış süreci bu. O tarafta değilim” dedi.

İmamoğlu, kendisine Facebook’tan mesaj atarak kafesine davet eden Cemil Yurdakul’u da ziyaret etti. Cemil Yurdakul isimli yurttaş İmamoğluna ” ben samimiyeti için mesaj attım. AKP’ye oy vermiştik ama şimdi size oy vereceğim” dedi.

Sedat Kosovalı isimli bir yurttaş ise “Ben dindarım hem de Atatürkçüyüm. Biz sizi Beylikdüzü’nde neler yaptığınızda araştırdık. Sizin çok büyük bir kazanç olduğunuzu söylüyorlar. İstanbul için çok doğru bir karar olduğunuzu düşünüyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimlere 2 gün kala miting yaparak kazandı. İşiniz zor kiminle yarıştığınızı bilmiyorsunuz” ifadelerini kullandı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın yönetiminde olduğu KADEM'den İstanbul Sözleşmesi tepkisi 2 nolu baro üyesi Bahçeli'den emir ve talimat aldığını açıkladı Canlı Yayında Açıkladı 'İbre Dönüyor' İnanılmaz Fayda İncir Ve Kayısıyı Kaynatıp İçin O sorun geçiyor