Anasayfa
23 Kasım 2022 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Oğlunu taciz eden adamı öldüren kadın, serbest kaldıktan sonra canlı yayına katıldı! BBC spikerleri neredeyse anlattıklarından sonra buz kesti.

Oğlunu taciz eden adamı öldüren kadın, serbest kaldıktan sonra canlı yayına katıldı! BBC spikerleri neredeyse anlattıklarından sonra buz kesti.

Sarah Sands isimli kadın, 8 yıl önce 12 yaşındaki oğlu Bradley'i taciz eden 77 yaşındaki adamı bıçakladı. 2015'te hapse atılan ve 2018'de serbest kalan kadın, BBC sabah programında bu hikayeyi anlattı. Sarah, "Oğlumun bir evde tacize uğradığını duymamın ardından o adamın evine gittim ve 8 kez bıçakladım. Hayatım bundan sonra yokuş aşağı gitti. Suçumu da hiçbir zaman saklamadım" diyerek BBC spikerlerini buz kestirdi.

2014'te bir sonbahar gecesi, Sarah Sands adlı bir kadın, doğu Londra'daki evinde korkunç bir haber aldıktan sonra 77 yaşındaki bir adamın evine gidiyordu. Öfkeli anne Sarah Sands, oğlunun bu adam tarafından taciz edildiğini duyunca, eve girdikten sonra şahsı bıçakladı.
ÇOCUK TACİZİNDEN HÜKÜM GİYDİ
Sarah'ı öldüren kişi, Silvertown arazisinde genç erkeklere karşı cinsel suç işlemekle suçlandı ve hüküm giydi. Ancak 77 yaşındaki adamın suçlu olması, Sarah'yı cezadan korumadı. Sarah, 2015 yılında mahkemede hapis cezasına çarptırıldı.

2018 YILINDA TAHLİYE OLDU
Aldığı cezanın bir bölümünü çeken Sarah Sands, 2018 yılında cezaevinden tahliye olarak, yeniden günlük hayatına ve çocuklarının yanına döndü. Fakat Sarah'ın artık eskisi gibi bir hayatı yoktu. Bir kesim Sarah'a destek verirken, başka bir kesim de eleştirilerin hedefine koydu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHPli Faik Öztraktan Babacan cephesinde gelişme: 42 AKP'li vekil hazır iddiası Kritik Açıklama Geldi Boğaziçi Üniversitesi'nde polis müdahalesi