Anasayfa
19 Mart 2021 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Olmaz dediler oldu! Mucize karın ağrısıyla geldi İşte doktorları şaşırtan olay


Menopozdaki kadın hamile kaldı! Doktorların olmaz dediği şey oldu. Tıp dünyası şaşkın. Yerramatti, yıllarca çocuk sahibi olmak için uğraş verdi fakat isteğine ulaşamadı. Sonunda menopoza giren kadın artık çocuk sahibi olma mücadelesini bıraktı. Fakat kocasının ölümünden hemen sonra doğum yaptı.

Yıllarca çocuk sahibi olmak için uğraşan Yerramatti, menopoza girince doktorların da artık ümidi kalmayınca bu hayalini içine gömüp mücadeleyi bıraktı. Fakat kocasının vefatının hemen ardından doğum yaptı. Kocasının ölümüyle büyük yıkım yaşayan yaşlı kadın çocuk sahibi olmanın mutluğunu da tattı.

Yaşlı anne, tek tesellisinin kocasının ölmeden önce babalık duygusunu tatmış olması olduğunu söyledi.
Doktorların olmaz dediği şey gerçekleşti. Menopozdaki yaşlı kadın annelik duygusunu tattı. Bu mucize karşısında tıp dünyası şaşkın.

Yaşlı kadın, kocası Raja ile 1962 yılında evlendiğini, çocuk sahibi olmak için uğraştığını ancak kırkına gelince menopoza girdiğini ve bebek sahibi olma umutlarının tamamen bittiklerini belirtti.
Karın ağrısı şikayetiyle doktora giden yaşlı kadın mucizeyi yaşadı.

İki yıl önce karın ağrısı şikayeti ile doktora gittikten sonra, yapılan test sonucunda ikiz bebeğe hamile olduğunu öğrenen Yerramatti ve kocası hayatlarının en mutlu anını yaşadılar.
Bebekleri dünyaya geldikten sonra kocasını kaybeden Yerramatti, çocuklarına nasıl bakacağını bilmediğini söyleyerek yetkililerden yardım istedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan 'Gösterin' dedi 'Firma Nakavt' YASAK GETİRİLDİ Ankara 2021 yılı asgari ücret miktarını açıkladı Yaşlı Marangoz