Anasayfa
25 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Ronaldo bunu duyarsa kıyamet kopar! Gana'nın teknik direktörden kaybettiği maçın ardından söylediği sözler olay olur

Ronaldo bunu duyarsa kıyamet kopar! Gana'nın teknik direktörden kaybettiği maçın ardından söylediği sözler olay olur

Gana Teknik Direktörü Otto Addo, Portekiz'e 32 mağlup olmasının ardından dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Penaltıdan gol atan Ronaldo'yu hedef alan Addo, "Hakemler ona özel bir hediye verdi" dedi.

2022 Dünya Kupası H Grubu ilk maçında Portekiz, Gana'yı 32 mağlup etti. Maçın ardından Gana Teknik Direktörü Otto Addo, Ronaldo hakkında açıklamalarda bulundu.

"HAKEMLER ONA ÖZEL BİR HEDİYE VERDİ"
Ronaldo'nun cezası hakkında yorum yapan Addo, "Arka arkaya beşinci Dünya Kupası'nda gol atan Ronaldo'yu tebrik ederim. Hakemler ona özel bir hediye verdi." dedi.

"CESUR VE ŞANSLIYDIK"
Hakemi de eleştiren 47 yaşındaki teknik adam, "Hakemin penaltı konusunda yanlış karar verdiğini düşünüyorum. Ondan sonra bizim için her şey zorlaştı. Portekiz birinci sınıf bir takım. Ama biz cesurduk ve şanslıydık. neredeyse 33 yapıyorduk." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Korona yayılıyor, kırmızı kategorideki illerin sayısı artıyor! İşte listedeki 26 kentimiz Yeni ittifak canlı yayında açıklandı. İzmirli HACI amca Öyle Konuştu ki Çarşı ALKIŞLADI !!! Yılın Kapağını Yaptı "Milli değerlerimize uygun değil" dediler halk iki ödül birden verdi