Anasayfa
25 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Suriyeli bir kız ile evlenen gencin mutluluğu 1 hafta sürdü

Suriyeli bir kız ile evlenen gencin mutluluğu 1 hafta sürdü

Yozgat'ın Sorgun ilçesinde 22 yaşındaki F.Y. Düğünden bir hafta sonra ziynet eşyalarını alıp köye giden bir araca binerek kaçtı. Düğünde takılarla birlikte kaçan kadın, ekibin kısa sürede başarılı operasyonu sonucu yakalandı.

Sorgun'a bağlı Belencumafakılı Köyü'nde meydana gelen olayda, 22 yaşındaki F.Y. Kayseri'den beraberinde getirdiği Suriye uyruklu 25 yaşındaki M.H. ile evlendi.

PARA VE ZİYNET EŞYALARI İLE KAYIPLARA KARIŞTI
M.H., evlilik yıl dönümlerinden bir hafta sonra Belencumafaka köyüne gelmekte olan araca bindi. Adı geçen kişinin köyü terk ettiği öğrenildi. Gelin M.H. 2 düğün günü takılmış küpe, 1 zincir, çeyrek altın, çerçeveli kolye, 1 kol saati, 2 altın yüzük, 2 cep telefonu ve toplam 1.105 TL nakit alarak ortadan kayboldu.

TUTUKLANDI
Durumu fark eden F.Y. Jandarma ekiplerine haber verdi. Jandarma'nın Sorgun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda yaptığı takip sonucunda, M.Y. İlçede Boğazlıyan isimli şahıs tutuklandı. Jandarmadaki sorgusunun ardından M.Y. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Yozgat Cezaevi'ne götürüldü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil: Yönünü şaşıran ok! Bankalar promosyon yarışına başladı: Hangi banka ne kadar ödüyor? Halk Ekmek kuyruğunda bekleyen vatandaş: Türkiye'de hiç kuyruk yok Son dakika! MİT, terör örgütü PKK'nın suikast biriminin sözde komutanı Burhan Picak'ı Irak'ın kuzeyinde yakalayarak Türkiye'ye getirdi.