Anasayfa
22 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Ünlü sanatçı Hülya Avşar'dan kafa karıştıran sözler: Evet hamileyim

Ünlü sanatçı Hülya Avşar'dan kafa karıştıran sözler: Evet hamileyim

Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra, Tarabya'da bir mekandan çıkarken görüntülendi. Avşar, muhabirlerin "Bugünlerde Kaya Çilingiroğlu ile sık sık görüşüyorlar" demesine, "Evet, hamileyim" yanıtını vererek güldü. Bu cevabından sonra kızı Zehra'yı uğurlayan Hülya Avşar, Kaya'nın Çilingiroğlu'nun "Gelin size evde sade bir kahve yapayım" demesi üzerine gazetecilere "Kaya beni eve bırakacak" şeklinde konuştu.

Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızları Zehra ile Tarabya'da bir restorandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hülya Avşar, neşeli tavrıyla dikkatleri üzerine çekti.

Hülya Avşar konuşmasının devamında şunları söyledi:

"Ben her zaman sevgi ve barıştan yana oldum. Kavga etmeye ne gerek var ki? Kendi hırsım için kıskançlıktan ölsem bile eksileri ve artıları düşünerek hareket ediyorum"

"KAYA BENİ EVE ATACAK"
Daha sonra kızı Zehra'yı aracına uğurlayan Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nun, "Gel sana evde sade bir kahve yapayım" çıkışı sonrası muhabirlere dönerek, "Kaya, bana yürüyor. Beni eve atacak" diyerek şaşırttı.
"ÜRETMEK GÜZEL BİR ŞEY"
Hülya Avşar, kendi kliplerinizde yönetmen koltuğuna oturmanız maliyet kaynaklı mı?" sorusuna, "En büyük maliyetli yönetmen benim. Kısa film gibi çekiyorum kliplerimi. Maliyetler ise gerçekten yüksek. Ne yapalım? İşimizden kazandığımızı işimize harcamaktan mı çekineceğiz? Üretmek güzel bir şey. Kliplerimi kendim yönetip kendim çekeceğim" cevabını verdi.

"HAMİLEYİM"
Öte yandan Avşar, gazetecinin bir gazetecinin sorduğu "Kaya Çilingiroğlu ile bu aralar sık sık buluşuyorsunuz" sorusuna "Evet, hamileyim" yanıtını vererek herkesi kahkahaya boğdu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GEÇMİŞ OLSUN, ŞİDDETLİ DEPREM OLDU En pratik çilekli limonata tarifi nasıl yapılır? Bu Sayıda Çocuğu Olanlara 1300 TL Çocuk Yardım Parası İstanbul-Ankara kara yolu ulaşımı durdu