Anasayfa
18 Mart 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

ABD'li ünlü aktör Lance Reddick evinde ölü bulundu

"John Wick" dizisinde "Charon" karakterini canlandıran ABD'li ünlü aktör Lance Reddick evinde ölü bulundu. 60 yaşında hayatını kaybeden Reddick, The Wire dizisindeki Cedric Daniels ve Fringe dizisindeki Phillip Broyles rolleriyle de tanınıyordu.

Birçok iddialı dizi ve filmde rol alan oyuncu Lance Reddick hayatını kaybetti. Menajeri Mia Hansen, oyuncunun hayatını kaybettiğini açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre; Reddick dün sabah 9:30'da Los Angeles'taki evinde ölü bulundu. Lance Reddick'in eceliyle öldüğü belirtilirken, ölümüyle ilgili daha fazla detay verilmedi.

Reddick, 20052008 yılları arasında yayınlanan The Wire dizisindeki polis şefi "Cedric Daniels" karakteriyle ün kazandı.

Oyuncu daha sonra Fringe serisindeki Philip Broyles rolüyle izleyicileri büyüledi. Reddick'in buradaki rolü ününü pekiştirdi.

Lance Reddick'e en çok beğeni ve sevgi kazandıran bir diğer rol ise "John Wick" dizisinde oynayan ve "John Wick"i her zaman destekleyen otel müdürü "Charon" karakteri oldu. Reddick, 24 Mart'ta Türkiye'de vizyona girecek olan serinin son filmi John Wick 4'te de rol aldı.

Usta oyuncu, ölümüne bir gün kala çok sevdiği dört köpeğiyle fotoğraflarını paylaştı.
Oyuncunun hayranları fotoğrafların altına yaptıkları yorumlarla üzüntülerini dile getirdiler.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş seçim açıklaması Bakan Nabati, kovulma iddialarına kendine has üslubuyla yanıt verdi: Hepsi boş laflardan ibaretti. Ünlü oyuncu Onur Bay sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi. Bahçeli'ye Jet Yanıt 'Dönüyorum'