Anasayfa
18 Eylül 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Adamın, karısını neden kıskandığını öğrenen Müge Anlı sessiz kalamadı: Yok devenin nalı

Akşehir ilçesinde kaybolan 35 yaşındaki Bedriye Kılıç'ın trajik hikayesi, ünlü televizyon sunucusu Müge Anlı'nın canlı yayın programı sırasında ilginç bir dönüş yaşadı.

ATV ekranlarında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına katılan acılı anne ve baba, 3 çocuk annesi kızları Bedriye Kılıç'ın 6 Temmuz'da Konya'da kaybolduğunu duyurarak yardım talebinde bulundu. Ancak olay, kaybolan kadının bir haber için röportaj verdiği için kocası tarafından kıskanılmasıyla daha da ilginç hale geldi.

Müge Anlı, Kılıç'ın sırf bir röportaj verdiği için kıskanılmasına tepki göstererek "Hanımefendi orada kiraz topluyor. Haberi de izledim, olayın içinde hiçbir şey yok. Bir muhabir gitmiş, güzelce röportajını yapmış. Kocası da onun üzerine 'Neden orada görücüye çıktın?' diye kıskanmış. Artık, 'Yok devenin nalı!' diyorum. Kusura bakmasınlar bu ifade biraz kaba olabilir, ancak bu kadarına da gerek yok. İnsanlar mutlu olsun, neşeli olsun, konuşkan olsun" dedi.

Kocasının kıskançlığının nedenini öğrenen Müge Anlı, şaşkına döndü ve Bedriye Kılıç'ın eşi Tayfun Bey'e "Uyarıcı olma hakkını nereden alıyorsun? Sen kendini uyarasaydın. Kadını dövdün, hakaret ettin, hatta ceza bile aldın. Ne yüzle kıskançlık yapabiliyorsun?" dedi.

Tayfun Bey'in, diğer kadınların kamera karşısına geçmemesini eleştirmesi üzerine Müge Anlı, "Seninle röportaj yapmadılar diye kıskandın, öyle mi?" şeklinde sert bir tepki gösterdi.

Programa telefonla bağlanan kayıp kadının kayınpederi ise ilginç bir açıklama yaparak, "Gelinim biraz eksantrikti, 'Buradan ayrılacağım, polis bile beni bulamayacak. Kendime geleceğim' dedi" şeklinde konuştu, herkesi şaşkına çevirdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Din dersi vermeye kalkıştı rezil oldu AKP BİTTİ- Gece Yarısı Erdoğan'a ŞOK! 100 kişi istifa etti. O Parti'ye geçtiler Hanife, şiddetten kaçarken terminalde kocası tarafından vahşice öldürüldü. Cihat Yaycı, istifa etmeden önce Erdoğan ve Bahçeli'ye mektup yazmış