Anasayfa
15 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Akşener'in ziyaretine damga vuran an! Sandalye kırılınca yanındaki isim kendini yerde buldu.

Akşener'in ziyaretine damga vuran an! Sandalye kırılınca yanındaki isim kendini yerde buldu.

Bazı temaslarda bulunmak üzere Adana'ya giden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir derneği ziyaret etti. Akşener ve beraberindeki heyetin ziyareti sırasında ilginç bir manzara yaşandı. Akşener'in yanına oturmak isteyen İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu'nun sandalyesi kırıldı. İYİ Parti il ​​başkanı bir anda yere düştü.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana ziyaretleri kapsamında bir derneği ziyaret etti. O sırada yaşanan ilginç bir an Akşener'in gezisine damgasını vurdu.
SANDALYEDEN DÜŞÜŞ
Ziyarette Akşener ve beraberindeki heyet bir masada oturdu. İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Akşener'in yanına oturunca sandalye kırıldı. Yere düşen Boyvadaoğlu büyük korkuya neden oldu. Akşener dahil herkesin yüreği ağzındayken Boyvadaoğlu kısa sürede ayağa kalkıp başka bir koltuğa oturdu. Toplantı kaldığı yerden devam etti.

MEDYAYA KISA SÜRE İÇİNDE DÜŞTÜ
Sosyal medyada kısa sürede gündem olan görüntüler Twitter'da kullanıcılar tarafından paylaşıldı. Boyvadaoğlu'nun sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan-Soylu-Albayrak hakkında suç duyurusunda bulunuldu Cumhur İttifakı’nda ‘ayrılık’ sinyali Habertürk ve Show TV'nin patronu Turgay Ciner hakkında bomba iddia Babacan: Kılıçdaroğlu'nu ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı yapacağız