Anasayfa
02 Mayıs 2019 ( 3 izlenme )
Reklamlar

İmamoğlu ve Şenol Güneş arasında geçen diyalog dikkat çekti.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çırağan Sarayı'nda, Türkiye Futbol Federasyonu ve Bein Media Grup tarafından düzenlenen ''Sahne Süperlerin Futbolun Süperleri Ödül Töreni''ne katıldı.

Deniz tarafından etkinlik alanına giren İmamoğlu, ünlü futbolcuları yakından görmek için gelen gençler tarafından alkışlarla ve ''Ekrem Başkan oley'' tezahüratıyla karşılandı.


''Bir fotoğraf, bir imza'' diyen gençler, İmamoğlu'ndan ''selfie'' ve ellerindeki formaları imzalamasını talep etti. İmamoğlu, gençlerin isteklerini kırmadı. Gençler, isteklerini yerine getiren İmamoğlu'na, ''Harikasınız'' şeklinde iltifatta bulundu. İmamoğlu'nun gençlere yanıtı ise ''Siz de harikasınız'' oldu. Bu sırada gençler ve futbolseverler, İmamoğlu'na, ''Başkan, İstanbul sizinle güzel'', ''Bahar geldi Başkanım'' ve ''İstanbul seninle gurur duyuyor'' şeklinde sevgi gösterilerinde bulundu. İmamoğlu, sevgi gösterilerine, ''Ben de sizinle gurur duyuyorum vallahi'' şeklinde karşılık verdi.

GÜNEŞ, BAŞARILAR DİLEDİ

İmamoğlu, daha sonra BeinSports'un canlı yayın konuğu oldu. Bu sırada Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş de öğrencileriyle birlikte canlı yayın alanına geldi. Güneş'in geldiğini gören İmamoğlu, kurt hocaya, ''Sizin yüzünüzden kaleci olacaktım. Onu başaramadım İBB Başkanı oldum'' şeklinde seslendi. İmamoğlu, canlı yayına katılan Güneş ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. ''Benim için Şenol Güneş, bu ülkede yılların devi demek. Şenol Güneş olunamayınca, İBB Başkanı olunuyormuş'' diyen İmamoğlu, Güneş'e olan hayranlığını belli etti.


Güneş de İmamoğlu'na, ''Her şeyin hayırlısı'' karşılığını vererek, İBB Başkanı'na yeni görevinde başarılar diledi. İmamoğlu, Güneş ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti, ''Kaleciliğimi bilseniz, belki yeni bir cevher çıkardı. Kalede bazen kendinizi yalnız hissedebiliyorsunuz. Sunay Akın'ın dediği gibi, Kaleci asla arkadaşlarına sırtını dönmez'' sözleriyle dile getirdi. Spor, sanat, iş ve siyaset dünyasından birçok ünlü isim, İmamoğlu ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

10 Ay Boyunca 5.137 TL Verilecek İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı! Gülmekten kırılacaksınız Toplantı Sonrası Erdoğan Açıkladı!