Anasayfa
18 Mart 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Michele Morrone, Hatay'daki depremzedeleri ziyaret etti

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Moara Sorio ile İstanbul'a gelen Michele Morrone, Hatay'daki depremzedeleri ziyaret etti. Depremzedelerle yoğun ilgilenen İtalyan oyuncu, çocuklarla da oyunlar oynadı.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde 6 Şubat'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 11 ili yerle bir etti.

Kahramanmaraş, Hatay ve Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Kilis, Malatya ve Elazığ'da meydana gelen depremlerin ardından 49 bin 589 vatandaşımız hayatını kaybetti.

Felaketin ardından tüm Türkiye bir araya geldi. Ünlü isimler de afet bölgesine giderek bölge halkının yardımına koştu. Deprem bölgesine bu kez destek bir İtalyan yıldızdan geldi.

365 Gün filmiyle dünya çapında büyük beğeni toplayan oyuncu Michele Morrone, depremden en çok etkilenen yerlerden biri olan Hatay'a gitti.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Moara Sorio ile İstanbul'a gelen Michele Morrone, Hatay'daki çadır kenti ziyaret etti.

Morrone de bu anları Instagram hesabından paylaştı.

Depremzedelerle yoğun ilgi gören oyuncu, çocuklarla da oyunlar oynadı.
Morrone ayrıca deprem bölgesine yardım paketleri de taşıdı.

İtalyan yıldız çocuklarla da resim yaptı.
Morrone'nin fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kurt Korumalı Mevduat 1,5 trilyon lirayı aştı Burcu Esmersoy-Nazım Akmandil çiftinin düğününe otel rötarı! Soner Yalçın'dan yeni iddia: COV 19 öldürmüyor Düğmeye Basıldı 'Gurbetçilere Prim Borç'