Anasayfa
18 Eylül 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Şarkıcı Zara, zayıflama formülünü anlattı: 16 saat aç kalıyorum, bitki çayı içiyorum

Zayıflama formülünü paylaşan şarkıcı Zara'nın verdiği kilolar ve yaşadığı değişim, dikkatleri üzerine çekti. Son zamanlarda amcasının kaybı nedeniyle iştahının azaldığını belirten Zara, kilo verme sürecini anlattı.

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Zara, 16 saatlik açlık periyodu ve akşam 16.00'dan sonra sadece bitki çayı ve ödem atıcı ürünler kullanma yaklaşımıyla kilo verdiğini açıkladı.

Kendisini sık sık göz önünde bulunduran medyanın sorularına yanıt veren Zara, şu sözleri paylaştı: "Son zamanlarda amcamı kaybettim ve bu durum iştahımı kaybetmeme neden oldu. Kendisi benim için çok özeldi. Allah rahmet eylesin. 

Ayrıca bir süredir diyet uyguluyorum. Öğlen saat 4'ten sonra yemek yemeyi kesiyorum ve sadece bitki çayları veya ödem atıcı ürünler kullanıyorum. Bu sayede günde yaklaşık 16 saat boyunca aç kalıyorum. Bu yaklaşımın gerçekten faydasını gördüm."

Zara'nın bu zayıflama yöntemini uygulamadan önce ve sonrasındaki değişimini takip edenler, bu konuda ilham alabilirler.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kız Kaybolduktan 7 Ay Sonra Annesi Banyoda Kamera Buldu, Kaydı İzleyince Gözlerine İnanamadı. Güzel pop şarkıcısı Simge, omuzdan ayak bileğine kadar uzanan göğüs dekoltesiyle göz doldurdu. Uzman isimler bas bas bağırıyor suyu sakın böyle içmeyin Şişli’de 2 kişiyi öldürüp intihar eden müzisyenden geriye bu not kaldı: