Sunucu Şaşkın 'Giden Gidene'

158 izlenme 07 Aralık 2020
Reklamlar
TV 100'de Çağla Atlı'nın sunduğu Şimdi Konuşalım programında Konsensus Araştırma Başkanı Murat Sarı'nın ardından CHP'li Kadir Gökmen Öğüt de verilen reklam arasının ardından canlı yayını terk etti. Programın sunucusu Çağla Atlı, Kadir Gökmen Öğüt'ün canlı yayını terk etmesinin ardından şu açıklamayı yaptı:

‘HER REKLAM ARASI BİRİ GİDİYOR’
"Şimdi Konuşalım'a kaldığımız yerden devam ediyoruz. Her reklama gittiğimizde bir konuğumuzu kaybediyoruz. Yaşanan tatsız bir tartışma nedeniyle. Önce Murat Sarı programımızı terk etmek istedi. Kendisini saygılarımızı duyuyoruz elbette. Kararınını da saygıyla karşıladık.”

‘O DA GİTTİ’
“Biraz evvelde Kadir Gökmen Öğüt, zaten canlı yayındayken ayrılmak istediğini söyleşti. Israrla durdurmuştuk kendisini ama... Tercih kendisinin elbette. Biz geriliyoruz o anlar yaşandığı zaman elbette... Karşıt görüşlü konukları almaya gayret ediyoruz. Herkesin sesi olmaya gayret ediyoruz. Bazı tartışmalar tatsız olabiliyor. Umarız bir daha bu tür tartışmalar yaşanmaz. Dozunda tartışmalar en güzelidir."

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan: Söylüyoruz ama maalesef tavsiyemize uyulmuyor Rasim Kütahyalı'dan FETÖ taktiği! Ali Koç'u suçladı ama yalan çıktı Yeliz Şar'ın Acı Günü, Annesini Kaybetti Yeşilçam'ın Sulu Gözlü Çilekeş Annesinin Oğulları Annesinden Ünlüymüş